O nás

O nás

Společnost RESTA s.r.o. Přerov byla založena v lednu roku 1991 a jako jedna z prvních firem v České republice se začala zabývat problematikou recyklace stavebních odpadů. V současnosti je největším českým výrobcem mobilních drticích a třídicích zařízení a jedním z největších provozovatelů této techniky v České republice.

Nabízíme široké spektrum námi vyvinutých zařízení na drcení a třídění stavebních odpadů i přírodních materiálů. Zařízení jsou k dispozici v různých provedeních a v celé řadě velikostí a výkonů. Díky tomu můžeme nabídnout optimální řešení problému recyklace, případně i využití stavebních odpadů, a to jak u zakázek velkého rozsahu, tak u drobných stavebníků. Naše společnost se také zabývá návrhy a projekčním zpracováním linek pro zpracování nerostných surovin včetně jejich výroby, montáže, zaškolení a servisu. Při vývoji nových zařízení využíváme vlastních bohatých provozních zkušeností, předností naší společnosti je pružnost, komplexnost prováděných služeb a příznivé ceny prodávaných zařízení.

Další naší aktivitou je provoz recyklačních závodů na zpracování stavebních odpadů. Máme vybudováno několik středisek, ve kterých tyto odpady přijímáme k recyklaci. Po vyčištění, podrcení a vytřídění nabízíme recykláty k novému využití ve stavebnictví jako druhotnou stavební surovinu.

Naše společnost se také zabývá stavební činností, při které využíváme nejen služeb recyklačních závodů, ale i recyklátů jako plnohodnotné náhrady za přírodní materiály.

 

Doufáme, že Vás naše nabídka zaujme, a těšíme se na budoucí spolupráci.

Administrativni budova Resta s.r.o.
Administrativni budova Resta s.r.o.